Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Líhneme v MŠ

Líhneme v MŠDatum konání:
8.4.2024
Datum ukončení:
12.4.2024
Experiment líhnutí kuřat přímo ve třídě je velmi vzrušující a vzdělávací zároveň. Pomáhá dětem lépe porozumět životnímu cyklu zvířat a získat respekt k jejich pohodě a potřebám. Je to také příležitost pro děti naučit se odpovědnosti a péči o živé tvory.
Při manipulaci s kuřaty je nutné zachovat jemnost a opatrnost. Je důležité, aby děti byly poučeny o správném zacházení s kuřaty a respektovaly jejich pohodu. Kuřata by neměla být vystavována stresu, nadměrnému hluku nebo hrubému zacházení.
Věříme, že tento experiment bude pro děti nejen zábavný, ale také poučný. Je důležité, aby si děti uvědomily, že dobré zacházení s čerstvě vylíhlými kuřaty a jejich pohoda jsou na prvním místě.